Collection: Goat's Milk Soaps
Handmade in small batches, right here in Vancleave MS.
most are 5 oz bars
Colors may vary as bar matures.
$5.95 Flat Rate Shipping
-
Sold outCowboy large TRAVEL SIZE
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USDSold out -
Sold outCowboy TRAVEL SIZE
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USDSold out -
Sold outCranberry Pomegranate
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Dark Chocolate
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Dark Chocolate & Cherry Almond
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Sold outDickens Christmas
Regular price $6.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.25 USDSold out -
Drunkin Pumpkin
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Frankincense Cedarwood Clove
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Frosted Fir
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Gingerbread
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Hickory Suede
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Honey Almond
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Sold outHoneysuckle Nectar Bar
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outKentucky Bourbon
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Lemon Rosemary Cedarwood
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Sold out -
Lingonberry Spice
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Love Spelled (compared to v/s love spell)
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Luxorious Shampoo Bars Peppermint -Eucalyptus
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Monkey Farts
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Natural Shapes w Oats
Regular price $6.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.75 USD